Home

Bieg po zdrowie 2017 [Galeria]

Data publikacji: 12 kwietnia 2017 roku. Powrót.

W dniu 8 kwietnia z okazji Światowego Dnia Zdrowia na OW „Jawornik” odbył się „Bieg po zdrowie”.

Na rozgrzewkę był aerobik, który poprowadziła Pani Ania Terlega, emerytowana pielęgniarka Przychodni Rejonowej wJaworze, promująca zdrowy i aktywny tryb życia.

Po rozgrzewce przyszedł czas na warsztaty z nordic walking. Uczestnicy trenowali pod czujnym okiem wicemistrzyni świata Pani Pauliny Wityk-Szumna.

W marszu nordic walking, zakończonym wspaniałymi nagrodami, wystartowała bardzo liczna grupa dzieci i dorosłych.

I nadszedł czas na bieg główny czyli „Bieg o Puchar Burmistrza” w kategoriach kobiety, mężczyźni i dzieci. Na zwycięzców czekały nagrody ufundowane przez Gminę Jawor, Przychodnię Rejonową oraz radną Panią Longinę Gaszyńska, za co bardzo dziękujemy.

Ogromne podziękowania kierujemy do jaworskich harcerzy, którzy zabawiali naszych najmłodszych uczestników ciekawymi konkursami.

Spora kolejka ustawiała się do masażystów, którzy rozluźniali przeciążone partie ciała, wpływając korzystnie na stan zdrowia osoby masowanej.

Dużym powodzeniem cieszył się punkty medyczne w którym pielęgniarki z Przychodni Rejonowej bezpłatnie wykonywały badanie poziomu cukru oraz ciśnienia krwi.

Na zakończenie imprezy po sportowych zmaganiach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło grillowanych kiełbasek, owoców oraz wody z „Jaworowego zdroju”.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy włączyli się do pomocy w przygotowaniu naszej imprezy.

Do zobaczenia za rok!!!Powrót.