Home

Medycyna Pracy


Zapraszamy pracodawców do współpracy z Medycyną Pracy Przychodni Rejonowej w Jaworze!

W dniu 14.08.2023 r. Poradnia Medycyny Pracy będzie nieczynna

PRZYCHODNIA REJONOWA W JAWORZE STARAJĄC SIĘ UWZGLĘDNIĆ WSZYSTKIE POTRZEBY ORAZ PREFERENCJE PRACODAWCÓW INDYWIDUALNIE PRZYGOTOWUJE KAŻDĄ OFERTĘ CENOWĄ.

W CELU ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY POD NUMEREM 76 870 23 27 WEW. 12, BĄDŹ KONTAKT MAILOWY: sekretariat@przychodnia-jawor.pl

W dzisiejszych czasach profilaktyka zdrowotna nabiera coraz to większego znaczenia dla pracowników jak i pracodawców. Pracodawca zapewniający swoim pracownikom bezpieczeństwo dotyczące ochrony zdrowia sprawia, iż stają się oni bardziej efektywni oraz wydajni. Dzięki odpowiedniej organizacji pracy i specjalistycznej kadrze medycznej Przychodni Rejonowej w Jaworze może zagwarantować wysoki poziom świadczonych usług.

Poradnia Medycyny Pracy w szczególności oferuje profilaktyczną opiekę nad pracownikami zakładów pracy, z którymi została zawarta umowa:
– badania wstępne, okresowe, kontrolne,
– badania do karty zdrowia,
– badania sanitarno – epidemiologiczne,
– badania kierowców i kandydatów na kierowców,
– badania pracowników z narażeniami na czynniki biologiczne, chemiczne, fizyczne, psychofizyczne i psychospołeczne.

W zależności od zajmowanego stanowiska pracy wykonujemy konsultacje lekarzy specjalistów (okulisty, laryngologa, neurologa), a w zależności od wskazań lekarza medycyny pracy – badania laboratoryjne, badania RTG, EKG, spirometrię, audiometrię i inne.

Jak umówić się na badania Medycyny Pracy?
Aby umówić się na wizytę w ramach medycyny pracy należy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 76 870 23 27 wew. 16
Prosimy o zapisywanie się telefonicznie w poniedziałek – piątek od 7:00 – 14:35. Wszystkie wykonywane badania są zgodne z aktualnymi przepisami obowiązującymi w tym zakresie.